PartneřiDIAMOND DESIGN

DIAMOND DESIGN je česká obchodní značka zajišťující návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové a exteriérové stínící techniky, interiérových tapet a programu outdor living.

http://www.diamonddesign.cz/

OFFICITY
Společnost Officity s.r.o., zastupující Českou a Slovenskou republiku  má výhradní zastoupení předních italských výrobců designového a velice kvalitního nábytku. Nabízí kancelářský, komerční, školní, církevní a bytový nábytek, osvětlení a příslušenství.
LUXURY PANELS
Luxury Panels nabízí luxusní dekorativní interierové prvky, výrobky ze dřeva a umělého kamene především pro řešení velkoplošných obkladů stěn a dělících příček.
Originální design, výběr prvotřídních materiálů a špičková kvalita řemeslného zpracování.
FORMDESIGN

Hlavním sortimentem firmy jsou pracovní židle a sedací soupravy. Vedle těchto produktů se firma zabývá výrobou rozkládacích jídelních stolů, věšáků a dalšího doplňkového nábytku.
http://www.formdesign.cz/

DESIGNOVÉ HODINY

Designové nástěnné hodiny jsou originálním a hodnotným dárkem s trvalou přidanou hodnotou, který vždy potěší Vaše blízké, přátelé, kolegy v práci i obchodní partnery.
http://www.designovehodiny.cz/

GREENSPOL

Firma dováží květináče pro interiéry i exteriéry značky Lechuza a Linea Kréta. Nabízí také substrátové směsi Managreen.
http://www.greenspol.cz/

LD SEATING

LD seating se řadí mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku v České republice i celé střední Evropě.
http://www.ldseating.com/

POLSTRIN

Česká rodinná firma s dlouholetou tradicí v oblasti výroby čalouněného nábytku. V portfoliu firmy naleznete sedací soupravy, křesla, doplňky k sedacím soupravám, čalouněné postele i zakázkově vyráběný sedací nábytek.
http://www.polstrin.cz/

ECO-DESIGN

Je výrobce designových svítidel, založený v roce 1996. V současné době vyváží svítidla do 20 zemí a prezentuje své produkty na výstavách ve Frankfurtu nad Mohanem, Milanu,
Praze, Tokiu a Dubaji.

http://www.eco-design.cz/

L.A.BERNKOP

Nabízíme široký výběr sedacího nábytku, od jednoduchých celodřevěných židlí až po luxusní čalouněná křesla a taburety. Jde téměř o umělecko-řemeslnou tvorbu a dokonalé dílenské zpracování, kde dochází k prolínání materiálů, technologie, tvaru a estetiky.
http://www.labernkop.cz/

VASA

Firma Nábytek Vasa, spol. s.r.o je ryze česká výrobní společnost, která se specializuje na výrobu kvalitního kancelářského nábytku a zařízení veřejných interiérů.
http://www.vasa.cz/


2012 - 2023 © Atelier Ing.arch. Petr Fiala | Architekt, návrhy interiérů, výtvarné prvky | www.atelierpf.cz